Titles you rated
The LobsterRated ★ 5.0
DogvilleRated ★ 4.0
AmyRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Things to ComeRated ★ 5.0
Yourself and YoursRated ★ 3.0
A Quiet DreamRated ★ 4.0
HeeRated ★ 5.0
Spa NightRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 4.5
One Way TripRated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
CarolRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 5.0
BoulevardRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
3 HeartsRated ★ 2.5