Titles you rated
Ghostbusters: Frozen EmpireRated ★ 2.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.0
Back in ActionRated ★ 2.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
The Peanut Butter FalconRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 1.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 2.5
Gladiator IIRated ★ 3.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 2.5
The First OmenRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
HellraiserRated ★ 3.5
Devils StayRated ★ 1.5