Titles you rated
Low LifeRated ★ 4.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Let's Get DivorcedRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
Summer Time RenderingRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0