Titles you rated
Big Little LiesRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 2.0
Attic CatRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0