Titles you rated
Red RoomsRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Despicable Me 4Rated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
DogManRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
BurrowRated ★ 3.5
WishRated ★ 2.5
OpheliaRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 2.5
RashomonRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5