Titles you rated
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 1.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 2.5
The Addams FamilyRated ★ 3.5
Funny FaceRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 2.5
ForgottenRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0