Titles you rated
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0- DamoRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0