Titles you rated
Protect the BossRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0