Series
Ratings
183
Fantasy TowerRated ★ 4.0
White LiesRated ★ 2.0
Everybody Say KimchiRated ★ 2.0
La Dolce VitaRated ★ 3.0
Yellow BootsRated ★ 3.0
Hannah Montana Season 1Rated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.5- Fairy CommiRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 2.5
Love of EveRated ★ 2.0
Two MothersRated ★ 0.5
Ruby RingRated ★ 1.0
RomanceRated ★ 2.5
Happy HomeRated ★ 4.5
Who Are You?Rated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0