Movies
Ratings
52
More Than BlueRated ★ 3.5
Cats & DogsRated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 2.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.5
Break OutRated ★ 3.5
The Guard PostRated ★ 2.5
Tears of the SunRated ★ 4.5
Wrath of the TitansRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
The UninvitedRated ★ 2.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 2.5