Titles you rated
I Am SamRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 3.5
The Crimson RiversRated ★ 3.5