Movies
Ratings
165
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 4.0
APT.Rated ★ 2.5