Movies
Ratings
162
I Can SpeakRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.0