Titles you rated
The FabelmansRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
The White TigerRated ★ 4.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.5
TwistersRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
AuditionRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Family in the BubbleRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.5