Titles you rated
The WailingRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Gou Gou, the CatRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
She and Her CatRated ★ 5.0
BoltRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
We Are BrothersRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0