Titles you rated
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
10,000 BCRated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0
The God of CookeryRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 5.0
BeanRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.5
Transporter 2Rated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 1.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0