Movies
Ratings
31
MotherRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.5
Two Night StandRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 2.5
The EqualizerRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The Tooth and the NailRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 3.0