Titles you rated
Top GunRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.5
JawsRated ★ 4.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
RamboRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Hannibal RisingRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.5
The Foul KingRated ★ 3.5
Mutt BoyRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0