Series
Ratings
303
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0- Izakaya BottakuriRated ★ 0.5
The Witcher: Blood OriginRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 2.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Restaurant to Another World Season 2Rated ★ 3.0
Devil in OhioRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Pretty SmartRated ★ 3.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 3.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
Midnight MassRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.5