Movies
Ratings
84
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0