Titles you rated
Last Samurai StandingRated ★ 0.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.5
Midnight MassRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.5- Batou MuraRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Uncle From Another WorldRated ★ 3.5
Behind the Attraction Season 2Rated ★ 4.0
Behind the AttractionRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
QuartetRated ★ 4.5