Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 4.5
Superman ReturnsRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0