Series
Ratings
103
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 3.0
Can We Love?Rated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
Women of the SunRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
TripleRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.0
WantedRated ★ 2.0