Titles you rated
The Classified FileRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
TrumboRated ★ 5.0
The NegotiationRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Golden SlumberRated ★ 1.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
The GrandmasterRated ★ 1.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 3.5