Titles you rated
The Princess's ManRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0