Titles you rated
Paradise MurderedRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Shoot 'Em UpRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 5.0
9Rated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0