Movies
Ratings
587
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
The BodyguardRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
Conspiracy TheoryRated ★ 4.0
Confessions of a Dangerous MindRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5- The Scarlet LetterRated ★ 2.0
The PeacemakerRated ★ 4.0
The Perfect StormRated ★ 3.0