Movies
Ratings
50
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.0
The ReapingRated ★ 2.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0