Movies
Ratings
111
LooperRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 3.0