Titles you rated
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Money FlowerRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
EXO Next DoorRated ★ 0.5