Movies
Ratings
415
ExhumaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Blood RainRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.0
The LiarRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Bring Me HomeRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
DivaRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
CallRated ★ 4.5
The VanishedRated ★ 3.5