Titles you rated
SpyRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Upside DownRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
Private EyeRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 2.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5