Series
Ratings
244 King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0 King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
 Voice season1Rated ★ 2.0 Voice season1Rated ★ 2.0
 The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.0 The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.0
 Secret LoveRated ★ 2.0 Secret LoveRated ★ 2.0
 Innocent DefendantRated ★ 2.0 Innocent DefendantRated ★ 2.0
 Mrs. CopRated ★ 1.0 Mrs. CopRated ★ 1.0
 Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0 Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
 Golden TimeRated ★ 2.0 Golden TimeRated ★ 2.0
 Woman of DignityRated ★ 5.0 Woman of DignityRated ★ 5.0
 Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0 Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
 Drinking SoloRated ★ 2.0 Drinking SoloRated ★ 2.0
 Chief KimRated ★ 3.0 Chief KimRated ★ 3.0
 Squad 38Rated ★ 3.0 Squad 38Rated ★ 3.0
 Abnormal SummitRated ★ 3.0 Abnormal SummitRated ★ 3.0
 Gu Family BookRated ★ 1.0 Gu Family BookRated ★ 1.0
 Princess HoursRated ★ 2.0 Princess HoursRated ★ 2.0
 Dear My FriendsRated ★ 3.0 Dear My FriendsRated ★ 3.0
 Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0 Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
 Live Up To Your NameRated ★ 1.0 Live Up To Your NameRated ★ 1.0
 Oh My GhostRated ★ 2.0 Oh My GhostRated ★ 2.0