Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
DownsizingRated ★ 2.5
12 StrongRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The BrosRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Who Am IRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 5.0