Titles you rated
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 3.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 5.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 4.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0- DoctorRated ★ 3.0
Innocent ThingRated ★ 3.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 2.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0