Movies
Ratings
283
The Danish GirlRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
CarolRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 1.0
FuryRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Sky of LoveRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Still AliceRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
InsurgentRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5