Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Scary Movie 4Rated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 3.0