Movies
Ratings
344
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
The SpiesRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 2.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5