Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 2.0
FuryRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 1.5
3 IdiotsRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5