Movies
Ratings
20
The Lion KingRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0