Movies
Ratings
667
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 1.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
The IrishmanRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
- Murder ReportRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
The Matrix ReloadedRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0