Titles you rated
Reborn RichRated ★ 2.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5