Movies
Ratings
17
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0