Titles you rated
EmmaRated ★ 3.5
Resident Evil: DamnationRated ★ 4.0- The Last StationRated ★ 5.0
The BodyRated ★ 3.5
FilthRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 3.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
She's Out of My LeagueRated ★ 3.5
Bloody ReunionRated ★ 2.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 3.0
Red Riding HoodRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5