Series
Ratings
105
Tale of ArangRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Two MothersRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0