Titles you rated
BattleshipRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.5
HulkRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
GloveRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0