Titles you rated
Hide and SeekRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.5
The FrightenersRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 1.5
The Kite RunnerRated ★ 4.5
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 2.0
Goal! III : Taking On The WorldRated ★ 1.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 5.0
Goal II: Living the DreamRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 3.5
Valentine's DayRated ★ 5.0
RiddickRated ★ 1.5
Jackass 3DRated ★ 0.5
Superhero MovieRated ★ 3.0
DevilRated ★ 4.0
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 4.5
Dead SilenceRated ★ 2.0
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 5.0