Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5- 알쓸별잡: 지중해Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0- 더 시즌즈Rated ★ 4.0
- 더 시즌즈Rated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Pachinko Season 2Rated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0