Titles you rated
- Love and LeashesRated ★ 1.0
Purple HeartsRated ★ 3.0
UpgradedRated ★ 3.0
The Idea of YouRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
MaterialistsRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Single in SeoulRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 4.5
HoneySweetRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
HustleRated ★ 4.0
You're not normal, either!Rated ★ 3.5- DreamRated ★ 1.0
ReboundRated ★ 5.0- Someday or One DayRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0