Titles you rated
Lovely RunnerRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The First FrostRated ★ 4.0
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 4.0
9 BorderRated ★ 2.5
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 3.5
1122 Ii FufuRated ★ 3.5
Watashino machino Chiba-kunwa.Rated ★ 2.5
Love is Hard for a Rich ManRated ★ 3.5
EnsembleRated ★ 4.0
Sannin FufuRated ★ 2.5
A Calm Sea and Beautiful Days with YouRated ★ 4.0
Ai no, Gakkou.Rated ★ 2.5
Ebi Datte Tai ga TsuritaiRated ★ 2.5
Cinderella ClosetRated ★ 2.0
Gokudou Joushi ni Ai SaretaraRated ★ 2.0
Glass HeartRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 4.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5